Naslovnica TrendiZadnji teden Kmetije za bogato nagrado

Zadnji teden Kmetije za bogato nagrado

Avtor:

Kmetija, en najbolj priljubljenih televizijskih resničnostnih šovov, se izteka. Po treh mesecih bivanja na Kmetiji pet tekmovalcev vstopa v finalni teden. Povratnica Tamara, Milena, Deja, Maja in edini moški predstavnik Mitja ostajajo v boju za glavno nagrado 70.000 evrov.  

Kmetice in kmetje imajo priložnost, da si v šovu prislužijo 70.000 evrov (foto: PR PRO Plus) 

Viišina nagrade je odvisna od opravljenih nalog in ta teden so zadnji tekmovalci na Kmetiji dosegli magično mejo 50.000 evrov. V finalnem tednu pa bodo imeli možnost, da si prislužijo dvakratni znesek, tako da bi bila lahko končna nagrada do zdaj najvišja denarna nagrada šova Kmetija. A denar si bo potrebno prigarati, kot se v življenju pogosto dogaja..

V boju za glavno nagrado ostajajo Tamara, ki je bila izločena v prvem tednu, a je kasneje dobila možnost vrnitve na Kmetijo. Druga je Deja, ki so si jo gledalci zapomnili tudi po tem, da je v šov stopila z očetom Damijanom. Ostali sta tudi Maja, ki je pogosto veljala za najbolj priljubljeno, medtem ko je Milena že dokaj na začetku šova obupala, a je na koncu le zbrala moč in prišla do finalnega tedna. Edini ‘preživeli ‘ moški Mitja je bil v začetku bivanja bolj ‘tiha voda’, zdaj pa se ga gledalci predvsem spomnijo po dobrem prijateljstvu, mnogi namigujejo na nekaj več, s Katjo.

V zadnjem tednu se bodo na Kmetijo vrnili izločeni tekmovalci, ki bodo poskrbeli za zaplete. Velika porota bo odločila, kdo si zasluži finale, manjkalo pa ne bo niti ljubezenskih intrig.

Povezani Članki

E-Novice

Prijavi se na pregled dogodkov in bodi na tekočem.